Otomotivde güvenli liman, Enpar Oto.

Doğrudan Tüketiciye
Rekabetçi Fiyat

Dünya çapında araç üreticileriyle ayrıcalıklı iş ortaklıkları kurduk ve her büyüklükteki şirket için herhangi bir ürün ithalat veya ihracat sürecini desteklemek için geniş müşteri tabanımız aracılığıyla güçlü kaynaklara sahibiz.

  • Sadece orijinal, yüksek kaliteli yedek parçalar.
  • GM Vauxhall, Opel, Ford, Fiat, Renault, PSA Group,Peugeot, Citroen ve Nissan için geniş ürün ağı.
  • İthalat ve ihracatı destekleyici ürün ve fiyat.

Geniş Ürün Ağı

Geniş yedek parça ağımızla gerek tedarikçilerimize gerekse de müşterilerimize yüksek seçenek imkanı sunuyoruz.

Uluslararası Güçlü Ortaklar

GM Vauxhall Opel, Ford, Fiat ve diğer uluslararası ortaklarımız için mekanik, elektrik ve gövde orijinal yedek parçaları sunuyoruz.

Gelişmiş Kurumsallık

Enpar Oto, müşteri ve tedarikçileriyle tamamen kurumsal ilişkiler kurar. Bu sebepten en gelişmiş hizmeti kolayca sunabilir.

Sadece orijinal, yüksek kaliteli yedek parçalar.

GM Vauxhall Opel, Ford, Fiat, Renault, PSA Peugeot Citroen & Nissan için en yüksek kalitede yedek parça ve orijinal araba parçalarını doğrudan üreticiyle ilişki kurarak çok rekabetçi bir toptan ithalat fiyatıyla toptan satmaktan gurur duyuyoruz. Bu, tüm yıl boyunca en iyi teklifler için Orijinal Ekipman üreticileriyle sürekli pazarlık yaparak yüksek kâr elde etmek için satın almada net faydalar sağlar. Size tarife teklifleri sağlayabiliriz ve genellikle üç ayda bir üreticilerden özel fiyatlar sunarak tedarikçilerimizin hedeflerine ulaşmasına ve müşterilerimizin referansları daha düşük bir seviyede satın almasına olanak tanırız.

Kaliteli orijinal ekipman ürünleri satın almak size rakiplerinize karşı üstünlük sağlayacaktır. En yüksek kalite ve güvenilirliği garanti etmek için size GM Vauxhall Opel, Fiat, Ford, Renault, PSA Peugeot Citroen & Nissan için mekanik, elektrik ve gövde orijinal yedek parçaları sunuyoruz.

Güvenebileceğiniz stratejik bir ortak.

İşletmenizin, kaliteli bir ürün sunarak yeteneklerinizi genişletmenize ve geliştirmenize yardımcı olacak güvenebileceğiniz stratejik bir ortağa ihtiyacı var. İthalat ve ihracat işiyle ilgileniyorsanız, bunun karmaşık, zaman alıcı ve bazen riskli bir iş olduğunun farkındasınızdır. Özellikle gelişmekte olan pazarlarda ve tanıdık olmayan iş ortamında ticaret yapıyorsanız. Enpar Motorlu Araçlar Aş’de, dünya çapında yedek parçalar için GM Vauxhall Opel, PSA Peugeot Citroen, Renault, Fiat, Ford ve Nissan için orijinal yedek parça ve otomobil parçaları pazarına girişinizi kolaylaştırıyoruz.


Dünya çapında araç üreticileriyle ayrıcalıklı iş ortaklıkları kurduk ve her büyüklükteki şirket için herhangi bir ürün ithalat veya ihracat sürecini desteklemek için geniş müşteri tabanımız aracılığıyla güçlü kaynaklara sahibiz.


Bu küresel güç, siz işinizi yürütmeye odaklanırken, size rekabetçi fiyatlarla geniş bir yelpazede en kaliteli ürünleri zamanında hazır hale getirmemizi sağlar.